امن مذاکره آمریکا مقایسه آمریکایی کره شمالی

امن: مذاکره آمریکا مقایسه آمریکایی کره شمالی کره شمالی رهبر کره شمالی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی «مولاوردی» افشاگری‎های حجاریان را تایید کرد

عضو کابینه دولت دوازدهم گفت: جناح مخالف دولت می‌خواهد به جامعه ثابت کند و بگوید همان‌طور که پیش‌بینی می‌کرد «هیچ تغییری به وجود نیامده و نخواهد آمد و منتظر هیچ

«مولاوردی» افشاگری‎های حجاریان را تایید کرد

«مولاوردی» افشاگری‎های حجاریان را تایید کرد

عبارات مهم : انتخابات

عضو کابینه دولت دوازدهم گفت: جناح مخالف دولت می خواهد به جامعه ثابت کند و بگوید همان طور که آینده نگری می کرد «هیچ تغییری به وجود نیامده و نخواهد آمد و منتظر هیچ اتفاق مثبتی نباید بود».

شهیندخت مولاوردی دستیار مدیر جمهور در امور حقوق شهروندی راجع به تحلیل سعید حجاریان از چهار سناریو اصولگرایان مبنی بر به استعفا رساندن دولت، اعمال فشار، پرونده سازی و عملیاتی کردن طرح عدم کفایت مدیر جمهور، به خبرآنلاین، گفت: به وضوح این تلاش ها علیه دولت از ابتدای دولت یازدهم قابل مشاهده هست. بعضی تمام همّ و غم‎شان این است که چنین اتفاقاتی بیفتد و دولت زمین بخورد.

وی افزود: تلاش های {جناح مخالف دولت} جهت دامن زدن به یأس، سرخوردگی و ناامیدی مردم را می توان آشکارا مشاهده کرد تا به جامعه این فرضیه خود را ثابت کنند و بگونید همان طور که آینده نگری می کردند «هیچ تغییری به وجود نیامده و نخواهد آمد و منتظر هیچ اتفاق مثبتی نباید بود».

دستیار مدیر جمهور در امور حقوق شهروندی راجع به اعلام پیروزی زودهنگام بیش از ۲۰ میلیون رأیی جناح مخالف دولت جهت انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ نیز گفت: شب انتخابات هم نمی شود چنین آینده نگری هایی را انجام داد چه رسد به آنکه ۳ سال دیگر تا انتخابات ریاست جمهوری بعدی وقت باقی است!

وی راجع به ناموفق خواندن دولت از سوی مخالفان به استناد بی اثر شدن برجام، عدم گشایش های اقتصادی در زندگی مردم و عدم حفظ فضای باز در شبکه های اجتماعی، بیان کرد: خیلی ها رأی ارزش به امید و ادامه سیاست های دولت یازدهم بود؛ چون می دانستند در چه شرایطی دارند رأی می دهند. به عبارت بهتر می درخواست کردند با این رأیی که می دهند خیلی از برنامه ها دیگر پیاده نشود.

عضو کابینه دولت دوازدهم با اشاره به آثار منفی ترویج ناامیدی در جامعه گفت: ترویج ناامیدی در جامعه به نفع کشور و نظام نیست، به خاص بعد تصمیم آمریکا مبنی بر خروج از برجام باید به درک این مفهوم یکسان برسیم که بیش از پیش نیازمند وفاق، همبستگی و همدلی هستیم. یعنی اگر ریزش سرمایه اجتماعی از دولت اتفاق بیفتد به نفع هیچ کس نیست.

واژه های کلیدی: انتخابات | شبکه های اجتماعی | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog